2022’Nin Rengi “Very Peri” Cubo Kalitesiyle Duvarlarınızda

  2 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Dünyanın renk otoritesi olarak kabul edilen Pantone, 2022 yılının rengini “Very Peri” olarak belirledi.

  Pantone, bu yıl ilk kez mevcut kataloğunda olmayan, mavinin mor ve kırmızı ile harmanlandığı bir renk yaptı. Pantone tarafından “mavinin deniz salyangozu tonu” olarak tanımlanan “Very Peri”, “sakinliği menekşe kırmızısı alt tonla canlandıran bir mavi”. 2022’nin trend rengini, Türkiye’nin yerli boya firması CUBO Boya’nın “Pasifik” rengiyle duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

  2022’nin rengi Very Peri

  Yeni yılın trend rengini belirleyen uluslararası renk otoritesi Pantone Color Institute, bu yıl ilk kez mevcut renk kataloğunda bulunmayan bir renk ilan etti ve 2022’nin rengini “Very Peri” olarak açıkladı.
  Yılın rengi olarak belirlenen Very Peri, mavinin sabitliğini kırmızının heyecanıyla harmanlayan bir renk. İlk bakışta pastel bir mor olarak tanımlanabilecek Very Peri, Cezayir menekşesi ve mavi arası bir tondan ilham alıyor. Tüm dünya pandemi nedeniyle geçen izolasyon sürecinden sıyrılırken değişen kavramlarımıza ve yaşam standartlarımıza dikkat çekiliyor.
  %100 yerli olan ve boya sektörünün hızlı yükselen değeri CUBO, 2022’nin trend rengini mekanlarında uygulamak isteyenlere “Pasifik” rengini öneriyor.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya