Yeni Sezon Berjer Koltuk Takımları

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Artık her evin bir odasında görmeye alışık olduğumuz berjer koltuk takımları evlerimizde oldukça şık bir havayı yakalamamıza yardımcı oluyor. Daha çok avangart mobilya tarzında kullanılan berjer koltuk takımları evinizin neresinde kullanırsanız kullanın hangi tarzı tercih ederseniz edin evinize çok yakışıyor.

Evlerimizde uzun soluklu bir etki bırakan çiçekli berjer koltuk takımları artık yerini daha düz renklere ve daha parlak kumaşlara bıraktı. Mor ve koyu gri kombinasyonu berjer koltuk takımlarından en çok ilgi göreni. Yeni sezona da uyum sağlayan bu renkler aslında artık düz renk berjer takımlarının popülerleştiğini anlamamıza yardımcı oluyor. Genellikle iki rengin beraber tercih edildiği berjer koltuk takımları berjerler ayrı renkte kullanılıyor. Eğer dilerseniz berjerlerle uyumlu koltuk yastıkları seçebilirsiniz. Kapladığı alan açısından en çok da salonlarda tercih edilen bu koltuk takımları aslında en çok da salonlarımıza yakışıyor. Bu sebeple salonumuzun havasına uyum sağlayacak koltuk takımı tercih etmemiz gerekmektedir.

Evimizde hangi çağlardan esintiler duymak istiyorsak en basitinden bunu koltuk takımlarımızla sağlamak oldukça kolay. Mobilyaların renginden, kumaşların çeşitli renk ve desenlerine ulaşabilmek artık çok kolay. Son zamanlarda kullanılan altın kaplama mobilyalar, yerini beyaz tonlarına bırakıyor. Berjer takımlarında artık sıklıkla beyaz mobilya rengine rastlıyoruz.

Eğer berjer koltuk takımlarını kullanacağınız oda avangart bir hava içeriyorsa çiçek gibi havayı avangart havayı kaçıracak kumaş desenlerinden uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Aslında desenli kumaşlar artık koltuk takımlarında pek de tercih edilmiyor. Berjer koltuk takımı satın alırken ve evinizi dizayn ederken bu ayrıntıları atlamamanızı öneririz. Kullanacağımız her parçayla uyum sağlaması gerektiğini unutmamak gerekiyor.

Unutmayın ki eviniz sizin için en kullanışlı ve en çok huzur bulduğunuz bir ortam olmalı. Bunu sağlayabilecek bir ortam oluşturmayı ihmal etmeyin. Sonra arkanıza yaslanıp uyum ve düzenle birlikte oluşmuş salonunuzun görüntüsünü seyre dalın.

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya