Yeni Reklam Filmi İçin Angelina’dan Özel Ders Alacak! [zayytung haber]

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Müteahhitlik, mimarlık ve mühendislikten sonra kendi projeleri için Sinan Çetin yönetmenliğinde reklam kameralarının karşısına geçen Ali Ağaoğlu, bu defa yine sevenlerini şaşırtacağa benziyor.

Konut projeleri konusunda İstanbul başta olmak üzere Türkiye için önemli projelerin konuş geliştirici firmasına sahip Ağaoğlu, haber bültenlerinde araba koleksiyonu ve pahalı tutkularıyla gündeme gelmişti.

Yeni reklam filmi için Avşar film ile görüşmeler sürdüğü fısıltı gazetesinin en popüler söylentileri arasında yer alırken gişe rekoru kırması beklenen filmi için Angelina Jolie’den cevap bekledikleri öğrenildi.

Angelina’ya Konuyla ilgili sorular sorulduğunda bir basın bülteni hazırlayarak şu sözleri aktardığı kaydedildi;

”İyi bir projeyi iyi bir reklam filmiyle tanıtmak her zaman önemlidir tabi..Ancak Bratt Pitt ile aramız şu aralar gerçekten çok kötü.Ne yapacağı belli olmuyor keratanın..Sürekli maç izliyor..Kafamda bu sorular varken bir de reklam filmi düşünemem :/ ”

NOT:[zayytung haber] Başlığı altında yayımlanan yazıların hiç bir geçerliliği ve güncelliği olmamakla beraber , günümüz Türkiye’sinde birgün olma / gerçekleşme ihtimali de bulunmaktadır.Mimarimedya blogunun eğlence köşelerinden olup mizah amacı gütmektedir.Lütfen ciddiye almayınız.Ti-ye de :)

Kategori:
Makale

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya