Nef 2016 Proje Hedeflerini Açıkladı!

10 ay önce yazıldı. Yazar:

Türkiye’nin reel sektörde en hızlı milyar TL ciroya ulaşan şirketi olan ve Türkiye’nin ilk global gayrimenkul markası olma yolunda hızla ilerleyen Nef, 2016 yılında toplam 4.1 Milyar TL değere sahip proje üretecek.

2014 yılında liderliğe oturan, 2015 yılında da 2.600 adetin üzerinde konut satışıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en çok satış yapan konut geliştiricisi olan Nef; ilk global gayrimenkul markası olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Ödüllü Nef New York projesinden sonra Amerika ve Almanya’da yeni projelere imza atmaya hazırlanan Nef, Beykoz’da yaklaşık 300 bin metrekarelik alanda Nef konseptiyle proje yapacak.
Farklı mimari anlayışı ve her detayı dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan projeleriyle uluslararası gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef, sektördeki liderliğini sürdürüyor. 2015 yılında da satış liderliğini kaptırmayan Nef, 2016’da yeni proje ve uluslararası işbirlikleri yapmaya hazırlanıyor. Nef New York’un ardından yurt dışında yeni projeler geliştirmek için kolları sıvayan Nef, 2016’da yurt içinde de yeni projelerini görücüye çıkaracak.
Etiketler:
Kategori:
Haber

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Mimari Medya