Mimari Genel Kültürünüze Güveniyor musunuz?

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Mesleki gelişim her gün devam eder.Özellikle de mimarlık gibi yüksek bir beceri , el – beyin koordinasyonu , yenilikleri takip etmek zorunda olan ve düşünme gücünün tavan yaptığı meslek grupları için..

Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl buna benzer bir mimari genel kültür testi daha yayımlamıştık ve 17.864 kişinin çözdüğü ücretsiz ve online gerçekleşen bu testi sadece 2250 kişi ful doğru yanıtlamıştı.

İşte bu yıl da buna benzer bir ”mimari genel kültür” sınavı hazırladık..

Soruların geçen yılkine nazaran ağırlıklı olarak daha çok bilgiler ve gündem üzerine şekillendiğini de belirterek özellikle mimarlık öğrencileri için ve halihazırda mimarlık yapanların bilgilerini tazelemesi  / yeni şeyler öğrenmesi için ideal bir fırsat sunuyor.

Ücretsiz olması ve 10 sorudan oluşmasıyla beraber bu yıl 20.000 kişinin üzerine çıkacağını öngörüyoruz.

Mimari genel kültür testini çözmek ve kendinizi denemek için bu linkten tıklayarak açtığınız sayfada bir kullanıcı adı tanımlayarak testi çözmeye başlıyorsunuz.Doğru cevapları testi tamamladığınızda görebiliyorsunuz.Genel ortalama içerisinde kaçıncı sıralamada olduğunuz hem cevaplandırdığınız doğru sayısına hemde süreye göre belirleniyor..

İlk 10’a girenleri bu akşam saat 18:00 ‘de mimarimedya.com twitter hesabı üzerinden yayımlayacağız.Bu arada ufak bir not daha ekleyelim, bu testi istediğiniz kadar çözebiliyorsunuz..Yani herhangi bir süre kısıtlaması veya aynı IP ‘den bir defa çözme gibi durumlar yok..

Hadi kolay gelsin o zaman..

Kategori:
Haber · Makale

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya