İstikbal Mobilya Bebek Odası Takımı

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Şüphesiz dünya üzerinde bebek sahibi olmaktan daha mutluluk verici bir olay yoktur. Cıvıl cıvıl renkler, boy boy oyuncaklar bütün bebeklerin sahip olmak istediği şeyler arasında yer almaktadır. Her ne kadar bir bebek odasını düzenli tutmak zor olsa da dekorasyon ve planlanmasını bırakın İstikbal sizin için tasarlasın.

Pembeli ve mavili tonlar bebek odalarında günümüzde de popülerliğini kaybetmeyen ve galiba hiç kaybetmeyecek bir olgudur. Bu renkli odaların içinde nasıl yapmalıyız da zaman içerisinde bu renklerden vazgeçmek zorunda kalmayalım? Bu sorunun cevabını izin verin İstikbal size kaliteli ve kullanışlı mobilyalarıyla ispatlasın. Genellikle İstikbal Mobilya bebek odası takımlarında açık renk tercih ediyor. Bunun en önemli nedeni ise odada ferahlığı yakalayabilmek. Yani bebek odasında çok koyu ve parlak olmak şartıyla bazı renklere geçiş yapılabilir.

Bebek odanızdaki bütün mobilyaların renginin aynı ya da tamamen birbiriyle alakasız olması İstikbal Mobilyada karşılaşmayacağınız bir durum. Binlerce renk tonuna ulaşabileceğiniz mağazalarımızda deneyimli ekibimizle minik prens ve prensesleriniz için en ideal oda takımlarını kolaylıkla bulabileceksiniz.

Beyaz ya da kırık beyaz tonlarındaki duvarlarınıza ahşap model açık renk dolaplar ya da son zamanların moda mobilyası lake dolaplar tercih etmenizi öneririz. Odaya sakinleştirici bir hava katması için beyaz ağırlıkta oda tasarlamanızı öneririz. Duvardan duvara devasa büyüklükte dolaplar kullanmanız odayı kasavetlendireceğinden bebeğiniz için daha uygun boyutlarda daha kibar görünecek dolaplar İstikbal mağazalarında mevcuttur. Dolapların tutma yerlerini renkli, elmas modeli ya da daha başka tarzda tercih edebilirsiniz. Böylelikle bebek odanıza daha şirin bir hava katabileceksiniz.

Mobilyalarınızın odanızda daha çok dikkat çekmesi için fon perdeyle odanızı tamamlayabilirsiniz. İçine tül perde kullanmanız klasik tarzdan kaçmamanıza yardımcı olup kullanışlığı elden kaçırmayacaktır. Minik bebeğinizin rahatça uyuyabilmesi için karartma stor tavsiye ederiz.

Bebek odanız için halı tercihiniz çok tüylü olmayan halılardan yana olsun. Halıda farklı renk seçimleri yaparak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Unutmamanız gerekir ki bebeğinizin yatağını dolaplarla takım olarak almayı ihmal etmeyin. Bu sizin düzeni yakalamanızı kolaylaştıracaktır. Eşyaların büyük mobilyalar olmamasına özen gösteren ekibimiz odanın masumiyetini korumayı amaçlamaktadır. Odayı sevimli oyuncaklarla süslemeyi unutmayın.

Siz minik bebeğiniz için ne seçerseniz seçin mağazalarımızda her ürünün kaliteli olduğunu unutmayın. Kibar ve uygun renk tonlarındaki mobilyalarımızı görmek için mağazalarımızı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya