Fotoğraf Yarışmaları En Karizmatik Heyecanlardır..

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Projelerin yoğunluğu , iş yaşantısının negatif sinerjisi ve yerine göre yaşanan olumsuzluklardan sizleri bir nebze de olsa uzaklaştırabilecek bir heyecana davet ediyorum.

Kaliteli fotoğraflar iyi bir fotoğrafçı ve iyi fotoğraf makineleri ile çekilir elbette.İyi bir fotoğrafçı olmasanız bile hayal etmek ve kurguladığınız sahneleri kareleştirmek çok büyük yetenek isteyen birşey değil.Çünkü herkesin kendine göre bir hayal gücü ve bu hayal gücünü gerçekleştirebilecek kapasitesi bulunmaktadır.

Şimdi sözü daha fazla uzatmadan güzel bir yarışmadan bahsetmek istiyorum.

Fotoğraflar güce sahiptir. Bizi klişelerden kurtarıp dünyayı olduğu gibi, bütün farklılıkları ve güzellikleriyle görebilmemizi sağlar. Bugün, ailelerde hayal edebildiğimiz tüm varyasyonlar mevcut. İnsanlar; şekil, beden, yetenek, bütün farklılıklarıyla birlikte benimseniyor. Kahramanlar artık hayatın her yönünden çıkabilir ve herhangi bir cinsiyetten olabilirler.

Bu yarışmayla kendi gözünüzden aşk, aile, beden, kahraman, kadın veya yaş kavramlarını yeniden fotoğraflamanız isteniyor. #RePicture hashtagi kullanarak ve hangi konsepti yeniden fotoğrafladığınızı belirterek, fotoğraflarınızı yolluyorsunuz.Fotoğraflarınızı yollayarak  Canon EOS 5D Mark III body fotoğraf makinesi gibi muhteşem ödülleri kazanma fırsatı yakalayacağınızı da hatırlatmak isterim.(Makineyi burayı tıklayarak tanıyabilirsiniz.)

Bu yarışmayla beraber önümüzdeki günlerde  Istanbul’da düzenlenecek olan iStockalypse’e  katılma şansı elde edeceksiniz. iStockalypse’de müşteriler ne istiyor, yerel trendler nedir öğrenirken bir yandan diğer fotoğrafçılarla tanışıp fotoğraf çekimlerine katılma ve var olan portfolyonuzun uzmanlar tarafından değerlendirilmesi  fırsatını bulacaksınız.

Yarışmayla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve katılmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Kategori:
Makale

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya