AutoCAD Alternatifi Ücretsiz CAD Programları Önerilerimiz..

4 sene önce yazıldı. Yazar:

ProgeCAD

progeCAD Smart IntelliCAD, AutoCAD programının bir benzeridir. Hem özellikleri ile benzerdir,  hem de arayüzü ile benzemektedir. AutoCAD programıyla yapılmış dosyaları açıp düzenler. Bu dosyaların pdf çıktısını almanızı sağlar.

Program güçlü yapısıyla bilinen INTELLICAD mimarisi üzerine kurulmuştur. Kurulum sırasında arayüz seçimi yapabilirsiniz.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

FreeCAD

Ücretsiz ve basit bir üç boyutlu CAD programı. freeCAD 6.0, ileri düzeyde hareket simülasyon özelliklerine sahip bir 3d CAD yazılımı. Tabii en önemli özelliği ücretsiz olması.

Geometri, kinematik, dinamik, tireşim, mekanizma, makine tasarımı ve fizik alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Not: Bu program özel bir kurulum aşamasına sahip değil. Dolayısıyla, ZIP dosyasını, sisteminizde uygun gördüğünüz bir klasöre açıp freecad6.exe dosyasını çalıştırın.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

A9CAD

A9CAD 2 boyutlu AutoCAD benzeri bir çizim CAD programı. Bu program ile plan, kesit gibi birçok çizimi kolaylıkla çizebilirsiniz.

Program, standart (DWG) ve (DXF) dosya biçimini kullanıyor ve AutoCAD’in birçok önemli özelliğine de sahip. Programın ücretsiz olması oldukcada iyi. Özellikle mimarların denemelerini tavsiye ediyoruz.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ

Kategori:
Makale

tarafından yorumlandı AutoCAD Alternatifi Ücretsiz CAD Programları Önerilerimiz..

  • HENÜZ BAKMADIM

    kiyam bayram 10 Aralık 2016 21:15
  • henüz denemedim

    kiyam bayram 10 Aralık 2016 21:19

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya